Produkte
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient mund të ndjehet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në produktet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të pronave të këndshme. Ata kanë shumë karakteristika që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
Vala natyrale më e mirë e shkallës

Vala natyrale më e mirë e shkallës

Leje e dyfishtë, qepje 100 gram për pako
Flokë të Drejtë Vajzë të Shkallës më të mirë

Flokë të Drejtë Vajzë të Shkallës më të mirë

Pesha 400 Gram, Pranimi i Urdhrit për Shembull, Koha e Dorëzimit 2-3 Ditë pune
Flokë të Drejtë të Njeriut

Flokë të Drejtë të Njeriut

Ne jemi specializuar në flokët brazilianë, flokët peruan, flokët malajzianë, flokët indiane, gërshetat e flokëve dhe mbylljen e flokëve.
Kokat e manikyrëve të flokëve kaçurrel Lëkura parafolore me dantella

Kokat e manikyrëve të flokëve kaçurrel Lëkura parafolore me dantella

Klasa e flokëve 12A, Ngjyra e flokëve Ngjyra natyrale, Gjatësia e flokëve 12-30 inç. Kokat e manekinit me flokë 100% kaçurrelë janë të butë, të qëndrueshëm dhe ia vlen të blini, i cili është i përshtatshëm për fillestarët dhe floktarët. Shkalla e flokëve 7A, 8A, 9A dhe 10A (Vizatuar dyshe) janë në dispozicion. Ngjyra e flokëve Të gjitha ngjyrat natyrale (pa përpunimin e ngjyrave), Ngjyrat e errëta, Ngjyrat e lehta, Ngjyrat Ombre. Gjatësia e flokëve 8 ”~ 30”. Pesha 100G = 3.5OZ për Pako ose Përshtatur. Renditja e mostrës e pranuar, MOQ është 1 pako (100G). Koha e dorëzimit brenda 24 orëve nëse është në magazinë, 5 ~ 7 ditë nëse personalizohet. Koha e transportit duke folur në përgjithësi, 3-5 ditë pune. Pagesa e Pagesës, Western Union, T / T, Ruajtje, Gram Para, etj. Ulje për shitje me shumicë. rimbursim shkëmbim i disponueshëm. &
SHËRBIMI
Shërbejini Shërbimet e Transportit
Goditni pjesën e sipërme të tufave të flokëve për t'i bërë rrënjët e flokëve të pastra dhe të shtrënguara për përpunimin e mëvonshëm. qepni pjesën e sipërme të tufave të flokëve të bëra në flokët. lani flokët, hiqni vajin dhe pluhurin e flokëve, pastroni flokët e rremë, bëni flokët të butë dhe të lëmuar. formoni flokët siç kërkohet, dhe fiksimin e modeleve për ta bërë hairstyle të zgjasë shumë. Ne përdorim fedex OS DHL express për transportim dhe në tre deri në shtatë ditë pune do të merrni porosinë tuaj në derën tuaj.
Mbështetje rënie mbështetje, MOQ është një copë.
Dërgoni pasi të keni marrë pagesën e plotë.
Emri, adresa dhe numri i telefonit të klientit mund të përdoren si informacion transporti.
Mund të shtypni etiketë të thjeshtë logoje dhe ngjitur në paketë.
Arritni një standard të caktuar të sasisë çdo muaj ose javë, merrni një zbritje të caktuar ose dërgesë falas për disa porosi.
Mund t'u japë klientëve tuaj një dhuratë të vogël (qerpik 3D vizoni).
Rast
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produktit të klientëve tanë. Por ne thjesht nuk zhytemi në tiparet specifike të sektorit; ne gjithashtu përfshijmë thellë në pyetje të tilla si: "makesfarë i emocionon klientët e klientëve tanë?" "Si mund të shkaktojmë dëshirën për blerjen e konsumatorit përfundimtar?" Kjo është ajo që ne do të bëjmë me ju. Kjo është mënyra se si ne e kthejmë projektin tuaj në projektin tonë.
LEXO MË SHUMË
Parukë të vërtetë flokësh për flokë të zi

Parukë të vërtetë flokësh për flokë të zi

Me përmirësimin e standardit të jetesës së njerëzve, paruke kanë hyrë gradualisht në jetën e njerëzve dhe gradualisht bëhen një domosdoshmëri për fashionistas. Fayuan Hair, një markë paruke e modës, ofron parukë të vërtetë për flokët e zi. Wigs janë shumë të gjithanshëm, të përshtatshme për burra, gra dhe fëmijë njësoj. Të gjithë njerëzit që e duan bukurinë janë të përshtatshëm. Flokët luajnë një rol të rëndësishëm në imazhin e përgjithshëm të personit. Stilet e flokëve duken të mira në gjithçka. Natyrisht, stili i flokëve që ju përshtatet është shumë i rëndësishëm. Parukat e vërteta të flokëve për flokët e zi të bëra nga Fayuan Hair janë paruke të zeza që duken të vërteta. Ndihet e qetë dhe e butë nga prekja, flokët janë të freskëta dhe elegante, simulimi është i lartë, mund të ngjyroset dhe stilohet sipas dëshirës, ​​dhe është gjithashtu shumë i përshtatshëm për tu kujdesur.
Parukë kaçurela me Bang Kaçurrel Për Flokët Fayuan

Parukë kaçurela me Bang Kaçurrel Për Flokët Fayuan

Fayuan Flokët është një prodhues profesional për parukë për flokët e flokëve. parukë kaçurela me zhurmë kaçurela bërë nga Fayuan Hair jo vetëm që ndryshuan imazhin tonë, por gjithashtu sollën më shumë komoditet dhe mundësi në jetën tonë. Sepse për zonjat që e duan bukurinë, paruket e flokëve të njeriut janë shumë praktikë në jetë. Ju mund të keni hairstyle që ju dëshironi pa prerë flokët tuaj ose pa kaluar shumë kohë. Ashtu si paruke të mëdha kaçurela, disa gra me flokë të shkurtër herë pas here duan të ndryshojnë hairstyle e tyre, paruke të mëdha kaçurela janë një zgjedhje e mirë. Në ditët e sotme, parukë kaçurela me zhurmë kaçurrela janë bërë një aksesor i modës, veshja e saj mund të tregojë sharmin e personalitetit. Zgjidhni parukën e kaçurrelës Fayuan Hair me një kaçurrela për të shtuar një stil të pazakontë dhe të bukur për veten tuaj.
Paruke të shkurtra me onde për flokët e gjelbërta

Paruke të shkurtra me onde për flokët e gjelbërta

Paratë e shkurtra me onde janë flokë relativisht të ëmbël, shumica e të cilave u japin njerëzve një ndjenjë të rregullt dhe të pastër. Nëse dëshironi t’i bëni flokët tuaj të shkurtër të duken bukur dhe bukur, provoni parukë të shkurtër me onde flokët e njeriut. Zonjat me flokë të shkurtra me flokë të shkurtra kanë stile të shkurtra dhe janë të natyrshme për tu veshur, duke i dhënë një ndjenjë freskuese dhe të aftë. Përveç kësaj, efekti i kësaj parukë të shkurtër me onde është shumë realist, dhe nuk ka ngurtësi në parukë. Flokët Fayuan ka qenë e angazhuar në industrinë e prodhimit të parukave të flokëve njerëzor për 21 vjet dhe ka përvojë të pasur në zhvillimin dhe hulumtimin e paruke. Garantoni cilësinë e secilës parukë, kjo parukë e shkurtër kaçurrel nuk është përjashtim. Zgjidhni Flokët Fayuan, bëni paruke të flokëve të njeriut, si kjo paruke të shkurtër me onde më realiste dhe natyrale, kështu që mund t’i vishni pa merak.
Paruke të zeza të njeriut për flokët e gjelbërt

Paruke të zeza të njeriut për flokët e gjelbërt

Paruket e zeza të njeriut janë shumë të njohura tek gratë. Shumica e grave veshin paruke me flokë të gjatë të zi për t’i bërë ato më të bukura dhe më të reja. Veshjet e gjata të njeriut të zi të flokëve Fayuan quhen paruke me kaçurrela divatress, dhe efekti i saj është realist, i lehtë dhe i rehatshëm. Bukuria unike e kësaj paruke të gjatë të zezë njerëzore është e vështirë t'i rezistosh. Vendoseni atë dhe ju lejoni të shndërroheni menjëherë në një zonjë simpatike të gjatë kaçurrelë. Shumë gra mendojnë se pasi të keni veshur paruke me kaçurrela divatrice të flokëve fayuan, duket më e ëmbël dhe joshëse, dhe temperamenti i përgjithshëm është përmirësuar shumë. Ju gjithashtu mund ta keni atë.
RRETH NESH
Floke Fayuan
Ne jemi kompani fayuan e flokëve njerëzore me bazë në Guangzhou të Kinës nga 11 vitet e fundit dhe ne po prodhojmë përpunimin e Flokëve të Njeriut të papërpunuar natyralë dhe produkteve të bëra nga flokët e virgjër njerëzorë siç janë: Zgjatja e Flokëve Njerëzore dhe Makina e Weft dhe Weft Weap, mbylljet, frontalet, zgjatjet dhe Flokë me shumicë paruke me dantella të para

Ne kemi produkte me cilësi të lartë gjë që na bën një nga kompanitë më të mira të flokëve njerëzorë produktet tona janë të njohura në të gjithë botën nga Brazili, India, vetnam në Francë, Afrikë në SHBA dhe ne jemi një kompani më e mirë në Kinë.

Motivi ynë është t'i bëjmë klientët tanë më të mirë në këtë biznes dhe kjo është arsyeja pse ne kujdesemi për cilësinë dhe përpunimin tonë, prandaj sigurohuni kur jeni duke bërë biznes me kompaninë tonë që ju po merrni flokët më të mirë 100% të njeriut dhe cilësinë më të mirë, kjo është ajo që kompania jonë i njohur për

Ne garantojmë për produktet tona NUK TANGLE dhe jeta e flokëve është për aq kohë sa i ka mbajtur
Kontakto me ne
Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip