Производи
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува пријатно и самоуверено со нашите производи во своите апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот заради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики што гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Богородица Директно Најдобра коса од одделение

Богородица Директно Најдобра коса од одделение

Тежина 400 грам, Пример за нарачка со примерок, Време на испорака 2-3 работни дена
2020/01/04
Најдобар природен бран од одделение

Најдобар природен бран од одделение

Дозволено двојно, шиење тежи 100 грам по пакет
2020/01/04
Прави човечка коса

Прави човечка коса

Ние сме специјализирани во бразилската коса, перуанската коса, малезиската коса, индиската коса, ткаењето на косата и затворањето на косата.
2020/03/10
Глави манекни со кадрава коса Чипка фронтална перика

Глави манекни со кадрава коса Чипка фронтална перика

Одделение за коса 12А, Боја на косата природна боја, Должина на косата 12-30 инчи. 100% глави манекни за кадрава коса е мека, издржлива и вреди да се купат, што е погодно за почетници и фризери. Одделение за коса 7А, 8А, 9А и 10А (двојно нацртано) се достапни. Боја на косата сите природни бои (без обработка на боја), темни бои, светлосни бои, омбре бои. Должина на косата 8 ”~ 30”. Тежина 100G = 3.5OZ за пакет или прилагодено. Примерок од примена нарачка, MOQ е 1 пакет (100G). Време на испорака во рок од 24 часа ако е во залиха, 5 ~ 7 дена ако се прилагоди. Време на испорака општо земено, 3-5 работни дена. Paypal за плаќање, Western Union, T / T, Escrow, Gram Money, итн. Попуст на располагање на големо. Наплата Размена на располагање &.
2020/01/04
СЕРВИС
Служи за испорака на испорака
Удрете го врвот на снопките за коса за да ги направите корените на косата уредни и затегнати за последователна обработка. шијте го врвот на снопчињата за коса направени во коса. Ново влакно и затворање или фронтали во перики. измијте ја косата, отстранете го маслото за коса и прашината, исчистете ја лажната коса, направете ја косата мека и мазна. обликувајте ја косата како што се бара, и фиксирање на обрасците за да се направи фризурата да трае долго. Ние користиме федекс или ДХЛ експрес за испорака и за три до седум работни дена ќе ја нарачате вашата врата.
Поддршка за испорака за поддршка, MOQ е едно парче.
Испратете по приемот на целосната исплата.
Името, адресата и телефонскиот број на клиентот може да се користат како информации за испорака.
Може да испечатите едноставна етикета со лого и да залепите на пакетот.
Постигнете до одреден стандард на количина секој месец или недела, добијте одреден попуст или бесплатен превоз за некои нарачки.
Може да им даде на вашите клиенти мал подарок (3Д трепките за трепките.
Случај
Ние сме целосно нурнати во светот на производите на нашите клиенти. Но, не само што впиваме во специфичните карактеристики на секторот; исто така, длабоко истражуваме на прашања како што се: „Што ги возбудува клиентите на нашите клиенти?“ „Како можеме да ја активираме желбата за купување на крајниот потрошувач?“ Ова е она што ќе го направиме со вас. Вака го претвораме вашиот проект во наш проект.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Фејуански перики за коса за секојдневно носење

Фејуански перики за коса за секојдневно носење

Перики за секојдневно носење сега станаа избор на многу дами. На некои луѓе им се допаѓаат сите видови фризури, но не сакаат топло боење, за да можат да ги задоволат своите идеи преку различни перики за коса за секојдневна употреба. За многу жени, периките за секојдневно носење не се разликуваат од козметиката што ја користат секој ден. Сите тие се за промена на изгледот и нивно убавање. периките за секојдневно носење можат да го променат вашиот стил на коса, што е многу погодно и брзо. Fayuan Hair's перики за секојдневно носење се со добар квалитет, изгледаат реални, пријатни за носење и додаваат малку мода. За повеќе информации за периките за коса на фајуан за коса за секојдневна употреба, контактирајте не.
2020/07/09
Комплетни перики за перики за коса во боја

Комплетни перики за перики за коса во боја

Перики на целата капа , како што подразбира името, треба да ја покријат главата со перики со целосна капа. Општ ефект е да ја скриете сопствената коса и да ви дадете нова фризура. Fayuan Hair има целосни капаци на капачиња за продажба, рачно изработена, вистинска коса, висока коса, без оглед дали е ефективна или удобна, таа е многу добра. Fayuan Hair се занимаваше со производство на перики веќе 21 година и има огромно искуство. Барате перики на големо на капи? Fayuan коса е добар избор.
2020/07/02
Кадрава перика со кадрава тресне за коса во боја

Кадрава перика со кадрава тресне за коса во боја

Fayuan Hair е професионален производител на перики за човечки коса. На кадрава перика со кадрава тресок направено од Fayuan Hair не само што го смени нашиот имиџ, туку донесе и поголема удобност и можности во нашите животи. Бидејќи за дамите кои сакаат убавина, човечките перики за коса се многу практични во животот. Може да ја имате фризурата што ја сакате без да ја намалите косата или да потрошите многу време. Колку што се големи перики на кадрави кадрици, некои жени со кратка коса повремено сакаат да ги менуваат своите фризури, големите перики со кадрави се добар избор. Денес, кадрава перика со кадрава тресок станаа моден додаток, носењето на тоа може да го покаже шармот на личноста. Изберете кадрава перика на Fayuan Hair со кадрава тресок за да додадете необичен и убав стил на себе.
2020/06/23
Опуштени бранови перики за фајуанска коса

Опуштени бранови перики за фајуанска коса

Перика на лабава бран е релативно слатка фризура, а некои жени сакаат брановидни кадрици, но не се сигурни дали се соодветни. И некои дами имаат кратка коса, или косата е релативно оскудна, можете да ја пробате оваа лабава перика со шипка. Носењето на оваа перика од природен бран не е само погодно, но исто така ви овозможува да ја менувате фризурата во секое време. Fayuan Hair е производител и снабдувач на перика за коса со 21 годишно искуство. Оваа лабава перика за бран направена од Fayuan Hair изгледа смела и извонредна. Убавата навивам на периката на природен бран е случајно расфрлана и го покрива лицето, што може да го направи лицето на дамата да изгледа повеќе деликатно, а лизгачката долга лабава перика со намотка со крива за затворање може да го издолже лицето на дамата. Лабавата перика на бранот на Fayuan Hair е многу убава и природна, лесно може да ги реши различните грижи на жените и може веднаш да има обожавателка на божица. И, нема потреба да се грижите за квалитетот на оваа лабава перика на бран, квалитетот е примарна гаранција на Фејаан Коса.
2020/06/24
ЗА НАС
Фејуан коса
Ние сме fayuan компанија за човечка коса со седиште во Гуангжу од Кина од последните 11 години и произведуваме преработка Природна сурова човечка коса и производи изработени од девица човечка коса како што се човечки додатоци за коса и машина за распаѓање на раце и рачни раце, затворачи, фронтали, екстензии и Масовно коса целосни чипкачки перики

Имаме производи со висок квалитет, што нè прави една од најдобрите компании за човечка коса, нашите производи се популарни ширум светот, од Бразил, Индија, ветник во Франција, Африка во САД и ние сме една најдобра компанија во Кина.

Нашиот мотив е да ги направиме нашите клиенти најдобри во овој бизнис и затоа ние се грижиме за нашиот квалитет и преработка, затоа бидете сигурни кога работите со нашата компанија дека добивате најдобра 100% човечка коса и најдобар квалитет, тоа е она што нашата компанија познат по.

Ние гарантираме за нашите производи НЕ ТАНГЕЛ и животниот век на косата е онолку долго колку што се чува
Стапи во контакт со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата, за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Macedonian