Производи
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот поради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики кои гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Права човечка коса

Права човечка коса

Специјализиравме за бразилска коса, перуанска коса, малезиска коса, индиска коса, ткаење и затворање на коса.
Најдобар степен природен бран

Најдобар степен природен бран

Пермирани двојни, ткаенини за шиење 100 грама по сноп
Вирџин Прав Најдобра Одделение Коса

Вирџин Прав Најдобра Одделение Коса

Тежина 400 грама, Прифатена нарачка на примерок, време на испорака 2-3 работни дена
Кадрава коса манекен глави Чипка фронтална перика

Кадрава коса манекен глави Чипка фронтална перика

Одделение за коса 12А, Боја на коса природна боја, Должина на коса 12-30 инчи. Манекенските глави со 100% кадрава коса се меки, издржливи и вреди да се купат, што е погодно за почетници и фризери.Достапни се коса од одделение 7A, 8A, 9A и 10A (двојно нацртано). Боја за коса Сите природни бои (без обработка на боење), темни бои, светли бои, омбре бои. Должина на коса 8"~30". Тежина 100G=3,5OZ по пакет или приспособено. Прифатена е нарачката за примерок, MOQ е 1 пакување (100G). Време на испорака во рок од 24 часа ако е во залиха, 5 ~ 7 дена ако е приспособено. Време на испорака Општо земено, 3-5 работни дена. Плаќање Paypal, Western Union, T/T, Escrow, Money Gram, итн. Достапен е попуст за големопродажба. Рефундирање&размена Достапно.
СЕРВИС
Спуштете ја услугата за испорака
Притиснете го врвот на сноповите за коса за да ги направите корените на косата уредни и цврсти за последователна обработка. сошијте го горниот дел од сноповите за коса направете ткаенина за коса.шијте ја ткаената коса и затворачот или фронталите во перики. измијте ја косата, отстранете го маслото и прашината од косата, исчистете ја лажната коса, направете ја косата мека и мазна. обликувајте ја косата по потреба и фиксирајте ги шарите за фризурата да трае долго. Ние користиме fedex OR DHL express за испорака и за три до седум работни дена ќе ја добиете вашата нарачка на вашата врата.
Поддршка за испраќање, MOQ е едно парче.
Испорака по добивањето на целосна исплата.
Името, адресата и телефонскиот број на клиентот може да се користат како информации за испорака.
Може да печати едноставна етикета со лого и да ја залепи на пакувањето.
Достигнете одреден стандард за количина секој месец или недела, добијте одреден попуст или бесплатна испорака за некои нарачки.
Може да им даде на вашите клиенти мал подарок (3D трепки од визон.
Случај
Ние сме целосно нурнати во светот на производите на нашите клиенти. Но, ние не се впиваме само во специфичните карактеристики на секторот; ние, исто така, навлегуваме длабоко во прашања како што се: „Што ги возбудува клиентите на нашите клиенти? „Како можеме да ја поттикнеме желбата за купување на крајниот потрошувач? Ова е она што ќе го направиме со вас. Вака го претвораме вашиот проект во наш проект.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Вистински долги кадрави перики

Вистински долги кадрави перики

Магичната употреба на долгите виткани вистински перики за коса го истакнува уникатниот темперамент и додава на вашата личност. Можете веднаш да ја промените вашата омилена фризура. Кадравите перики природно се закачуваат на рамото, а расфрланата коса е случајно свиткана, флексибилна и природна. Кадравите перики на FAYUAN се направени од вистинска човечка коса и можат совршено да се поврзат со косата на клиентите, правејќи ги долгите виткани перики за коса да изгледаат поприродно и пореално.
Перики изработени по нарачка за коса Фајуан

Перики изработени по нарачка за коса Фајуан

Fayuan hair, висококвалитетен производител на перики за човечка коса, кој обезбедува различни перики направени по нарачка.Во споредба со традиционалните перики, многу предности на нарачаните перики се длабоко сакани од потрошувачите. Што се однесува до периките, процесот и материјалите на нарачаните перики се различни од традиционалните перики.Фајуан коса, продавница за перики по нарачка, која обезбедува перики направени од вистинска коса. Вистинските перики за коса се разликуваат од обичните перики во материјали од хемиски влакна. Не само што верноста е многу висока, не е лесно да се заврзе, туку може да биде обоен или жежок, дозволувајте да ја смените фризурата. Материјалот од хемиски влакна на обичните перики не само што значително го намалува работниот век, туку и го прави непријатно за носење и лесно реагира со скалпот.Затоа, изработени перики по нарачка, изберете коса Fayuan, обезбедете висококвалитетни перики направени од вистинска коса.
Трговија на големо со човечка коса перики за Fayuan

Трговија на големо со човечка коса перики за Fayuan

Фајуан е професионален производител и добавувач на перики за човечка коса. Обезбедете разни видови перики за човечка коса, како што се предни перики од чипка, коса со брановидни влакна, проѕирни перики од чипка на големо и така натаму. Периките за човечка коса се симулирана коса направена со собирање вистинска човечка коса. Според различни должини, може да се подели на големи, средни и мали модели, погодни за жени кои сакаат убавина и опаѓање на косата.
Брановидни чипкани предни перики за Фајуан

Брановидни чипкани предни перики за Фајуан

Перика од чипка или предна чипка перика е специјална перика направена на проѕирно чипкано дно. Предните перики со брановидна чипка на FAYUAN се рачно ткаени со вистинска човечка коса на проѕирно чипкано дно. Овие брановидни предни перики од чипка имаат добра пропустливост на воздухот и добра удобност при носење, и долго време ги фаворизираат многу луѓе. Покрај тоа, предните перики со кадрава чипка немаат строги барања за искривување на главата на гостинот, а еластичноста е подобра. Нема потреба намерно да се прави мрежно дно според лакот на главата на гостинот. Во овој случај, нема потреба да нанесувате скалп на горниот дел од главата пред да ги користите брановидните предни перики од чипка, што е многу погодно и брзо.
ЗА НАС
Фајуан коса
Ние сме компанија Fayuan Human Hair со седиште во Гуангжу, Кина од последните 11 години и произведуваме природна сурова човечка коса и производи направени од девствена човечка коса како што се екстензии за човечка коса и машина за ткаенини и рачна ткаенина, затворачи, фронтали, екстензии и Масовно коса целосна чипка перики пред чипка перики

Имаме производи со висок квалитет што не прави една од најдобрите компании за човечка коса, нашите производи се популарни низ целиот свет од Бразил, Индија, Ветнам до Франција, Африка до САД и ние сме една од најдобрите компании во Кина.

Нашиот мотив е да ги направиме нашите клиенти најдобри во овој бизнис и затоа се грижиме за нашиот квалитет и обработка, затоа бидете сигурни дека кога работите со нашата компанија дека добивате најдобра 100% човечка коса и најдобар квалитет, тоа е она што нашата компанија познат по.

Гарантираме за нашите производи НЕ СЕ ЗАПЛЕТКУВААТ и животот на косата е онолку колку што го задржала
Станете во контакт со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање