Производи
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува пријатно и самоуверено со нашите производи во своите апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот заради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики што гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Најдобар природен бран од одделение

Најдобар природен бран од одделение

Дозволено двојно, шиење тежи 100 грам по пакет
Богородица Директно Најдобра коса од одделение

Богородица Директно Најдобра коса од одделение

Тежина 400 грам, Пример за нарачка со примерок, Време на испорака 2-3 работни дена
Прави човечка коса

Прави човечка коса

Ние сме специјализирани во бразилската коса, перуанската коса, малезиската коса, индиската коса, ткаењето на косата и затворањето на косата.
Глави манекни со кадрава коса Чипка фронтална перика

Глави манекни со кадрава коса Чипка фронтална перика

Одделение за коса 12А, Боја на косата природна боја, Должина на косата 12-30 инчи. 100% глави манекни за кадрава коса е мека, издржлива и вреди да се купат, што е погодно за почетници и фризери. Одделение за коса 7А, 8А, 9А и 10А (двојно нацртано) се достапни. Боја на косата сите природни бои (без обработка на боја), темни бои, светлосни бои, омбре бои. Должина на косата 8 ”~ 30”. Тежина 100G = 3.5OZ за пакет или прилагодено. Примерок од примена нарачка, MOQ е 1 пакет (100G). Време на испорака во рок од 24 часа ако е во залиха, 5 ~ 7 дена ако се прилагоди. Време на испорака општо земено, 3-5 работни дена. Paypal за плаќање, Western Union, T / T, Escrow, Gram Money, итн. Попуст на располагање на големо. Наплата Размена на располагање &.
СЕРВИС
Служи за испорака на испорака
Удрете го врвот на снопките за коса за да ги направите корените на косата уредни и затегнати за последователна обработка. шијте го врвот на снопчињата за коса направени во коса. Ново влакно и затворање или фронтали во перики. измијте ја косата, отстранете го маслото за коса и прашината, исчистете ја лажната коса, направете ја косата мека и мазна. обликувајте ја косата како што се бара, и фиксирање на обрасците за да се направи фризурата да трае долго. Ние користиме федекс или ДХЛ експрес за испорака и за три до седум работни дена ќе ја нарачате вашата врата.
Поддршка за испорака за поддршка, MOQ е едно парче.
Испратете по приемот на целосната исплата.
Името, адресата и телефонскиот број на клиентот може да се користат како информации за испорака.
Може да испечатите едноставна етикета со лого и да залепите на пакетот.
Постигнете до одреден стандард на количина секој месец или недела, добијте одреден попуст или бесплатен превоз за некои нарачки.
Може да им даде на вашите клиенти мал подарок (3Д трепките за трепките.
Случај
Ние сме целосно нурнати во светот на производите на нашите клиенти. Но, не само што впиваме во специфичните карактеристики на секторот; исто така, длабоко истражуваме на прашања како што се: „Што ги возбудува клиентите на нашите клиенти?“ „Како можеме да ја активираме желбата за купување на крајниот потрошувач?“ Ова е она што ќе го направиме со вас. Вака го претвораме вашиот проект во наш проект.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Фејуански перики за коса за секојдневно носење

Фејуански перики за коса за секојдневно носење

Перики за секојдневно носење сега станаа избор на многу дами. На некои луѓе им се допаѓаат сите видови фризури, но не сакаат топло боење, за да можат да ги задоволат своите идеи преку различни перики за коса за секојдневна употреба. За многу жени, периките за секојдневно носење не се разликуваат од козметиката што ја користат секој ден. Сите тие се за промена на изгледот и нивно убавање. периките за секојдневно носење можат да го променат вашиот стил на коса, што е многу погодно и брзо. Fayuan Hair's перики за секојдневно носење се со добар квалитет, изгледаат реални, пријатни за носење и додаваат малку мода. За повеќе информации за периките за коса на фајуан за коса за секојдневна употреба, контактирајте не.
Вистински перики за коса за црна коса

Вистински перики за коса за црна коса

Со подобрување на животниот стандард на луѓето, периките постепено влегоа во животот на луѓето и постепено стануваат задолжителни за модничари. Fayuan Hair, моден бренд на перики, обезбедува вистински перики за коса за црна коса. Периките се многу разновидни, погодни за мажи, жени и деца. Сите луѓе кои ја сакаат убавината се погодни. Косата игра важна улога во целокупната слика на лицето. Стилите за коса изгледаат добро на сè. Очигледно, многу е важен стилот на коса што ви одговара. Вистинските перики за коса за црна коса направени од Fayuan Hair се црните перики што изгледаат вистински. Се чувствува мазна и мека на допир, косата е свежа и елегантна, симулацијата е висока, исто така може да се обои и стилизира по волја, а исто така е многу погодно да се грижи.
Кадрава перика со кадрава тресне за коса во боја

Кадрава перика со кадрава тресне за коса во боја

Fayuan Hair е професионален производител на перики за човечки коса. На кадрава перика со кадрава тресок направено од Fayuan Hair не само што го смени нашиот имиџ, туку донесе и поголема удобност и можности во нашите животи. Бидејќи за дамите кои сакаат убавина, човечките перики за коса се многу практични во животот. Може да ја имате фризурата што ја сакате без да ја намалите косата или да потрошите многу време. Колку што се големи перики на кадрави кадрици, некои жени со кратка коса повремено сакаат да ги менуваат своите фризури, големите перики со кадрави се добар избор. Денес, кадрава перика со кадрава тресок станаа моден додаток, носењето на тоа може да го покаже шармот на личноста. Изберете кадрава перика на Fayuan Hair со кадрава тресок за да додадете необичен и убав стил на себе.
Кратки брановидни перики за фауан коса

Кратки брановидни перики за фауан коса

Кратките брановидни перики се релативно слатки фризури, од кои повеќето им даваат на луѓето уредно и чисто чувство. Ако сакате да направите вашата кратка коса да изгледа симпатична и симпатична, пробајте кратки брановидни перики човечка коса. Дамите на перики на коса на Фајуан кратки стилови имаат убави бои и природно се носат, давајќи освежувачко и способно чувство. Покрај тоа, ефектот на овие кратки брановидни перики е многу реален, и нема вкочанетост во периките. Fayuan Hair е ангажирана во индустријата за производство на перика за коса за 21 години и има богато искуство во развој на перики и истражување. Загарантирајте го квалитетот на секоја перика, оваа кратка перика со кадрави кадрици не е исклучок. Изберете Fayuan Hair, направете ги периките на човечката коса, како што се овие кратки брановидни перики пореални и природни, така што можете да го носите без грижа.
ЗА НАС
Фејуан коса
Ние сме fayuan компанија за човечка коса со седиште во Гуангжу од Кина од последните 11 години и произведуваме преработка Природна сурова човечка коса и производи изработени од девица човечка коса како што се човечки додатоци за коса и машина за распаѓање на раце и рачни раце, затворачи, фронтали, екстензии и Масовно коса целосни чипкачки перики

Имаме производи со висок квалитет, што нè прави една од најдобрите компании за човечка коса, нашите производи се популарни ширум светот, од Бразил, Индија, ветник во Франција, Африка во САД и ние сме една најдобра компанија во Кина.

Нашиот мотив е да ги направиме нашите клиенти најдобри во овој бизнис и затоа ние се грижиме за нашиот квалитет и преработка, затоа бидете сигурни кога работите со нашата компанија дека добивате најдобра 100% човечка коса и најдобар квалитет, тоа е она што нашата компанија познат по.

Ние гарантираме за нашите производи НЕ ТАНГЕЛ и животниот век на косата е онолку долго колку што се чува
Стапи во контакт со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата, за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски